У Стрюківській громаді стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

13 Травня 2024, 10:44
У Стрюківській громаді стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади» 145
У Стрюківській громаді стартував проєкт «Поліцейський офіцер громади»

Начальник Головного управління Національної поліції в Одеській області Іван Жук підписав меморандуми про співпрацю та партнерство з головами Вигодянської, Стрюківської, Савранської, Лиманської та Городненської територіальних громад.

Подія відбулася 10 травня. Про це інформують у Головному управлінні Національної поліції в Одеській області.

«Дуже радий зустрічі з вами і вдячний, що підтримали безпекову ініціативу, спрямовану на забезпечення жителів кожної громади захистом. Ми прагнемо, щоб усі громади мали свого офіцера поліції, який постійно знаходитиметься поряд, плідно співпрацюватиме із людьми та орієнтуватиметься на їхні потреби. Безпека громадян була і залишається пріоритетним завданням для нас і ми йдемо до поставленої мети, попри воєнні дії в країні», – сказав полковник поліції.

Зі свого боку представники ОТГ зауважили, що підтримали проєкт, адже – це запорука порядку в громадах та спокою місцевого населення. Вони з нетерпінням чекають на своїх офіцерів поліції, готові тісно співпрацювати з ними і в усьому підтримувати.

Нагадаємо: проєкт «Поліцейській офіцер громади» впроваджений Міністерством внутрішніх справ та Національною поліцією України. Він передбачає забезпечення кожної громади офіцером поліції, який буде в ній проживати та забезпечувати безпеку й порядок на території обслуговування. ПОГ об’єднує в собі повноваження дільничного офіцера поліції, інспектора ювенальної превенції, патрульної поліції. Головним його завданням є своєчасне та ефективне реагування на проблеми людей, пов’язані з безпекою. Він є повноправним представником своєї громади, перед якою звітує, тому оцінюють його діяльність самі мешканці.

Довідково: на сьогодні вже з 63 територіальними громадами Одеської області поліцейськими підписані меморандуми про співпрацю та партнерство, з яких у 42 громадах сумлінно виконують свої функціональні обов’язки 61 поліцейський офіцер громади.

Продовжуємо служити й захищати заради справедливості та перемоги.

Коментар
12/06/2024 Середа
12.06.2024
11.06.2024
Афіша
  • Сьогодні
  • Завтра
  • Незабаром